Ağu 26, 2016
786 İzleme
2 0

Hamilelikte Son Ay

Editör:

Hamilelikte son ay! Dıpp tıss dııp tıss ?? Son aya’da girmiş bulunmaktayım.

Ne zaman doğururum. Nerede doğururum artık ben bile kestiremiyorum.

Belki İzmir’de evde paspas yaparken.

Belki havuza girerken.

Belki Varil’de barda takılırken.

Belki Eskişehir’e doğru yoldayken.

Belki Caravan Tattoo’da çekim mekim yaparken…

Ohoooo uzar bu liste. Ama şu var ki acil durum planım yok.

Nefes al nefes ver.

“Badiş yavrum, sakin ol beybisi” falan derim o kadar.

Bende ki hamilelikler böyle işte naapcannn. Umarım beni örnek alıp yaptıklarımı yapmazsınız ?

Sonuçta her zaman olduğu gibi hamilelikte de şımarığım ?

O zaman bir kaç tavsiye;

Hamilelikte Son Ay Hamilelikte Son Ayhamilelik son ay deli kafalar 1? Hamilelikte “Yan gel yat Osman” olmayın. Ama bak bunu yapın. Yatıp durmayın. Kalkın ev falan taşıyın. Hatta 2 ev birden taşıyın. Koca kıçınızı devirip yatmak sizi miskinleştirir. Başka da işe yaramaz. Kalkın ve dans edinnnn ? Doğru söylüyorum valla dans, yürüyüş, havuz, aşk ???

Hamilelikte Son Ay bebişim ve ben bunları hala yapıyorum…

Peki ya hamilelikte fiziksel aktivite nedir?

Yoga falan uğraşmayın kızım. Oda oda her yeri silip süpürün, camları falan tek tek silin, koli koli eşyalar ve eşyalaaarrr yerleştirin.

Aktivite nedir?

Akşam için ailecek yemek yapın.

Sonra oturup film izleyin.

Arkadaşlarınızla buluşup rakı balık yapın. Ne bilim yada patates birada olur…

 

İşte hamilelikte yapılması gerekenlerin özetlenmiş hali.

“He bu ne biçim olay arkadaşım sende saçmalama” diyosanız.

Kalkın azıcık yürüyün bariii… Yat yat varil oldunuz hepiniz. Azıcık nefes alın. İki insan yüzü görün. Evde köss kös zaman mı geçer?

9 ay az zaman mı?

Ohoooo bissürü şey yapılır.

Hadi şimdilik bu kadar dağılın!

Hamilelikte Son Ay, hamile kadının son ayı!

Ahtung ahtung ateşle yaklaşmayın??

 

Hamilelikte son ay! Dıpp tıss dııp tıss ?? Son aya'da girmiş bulunmaktayım. Ne zaman doğururum. Nerede doğururum artık ben bile kestiremiyorum. Belki İzmir'de evde paspas yaparken. Belki havuza girerken. Belki Varil'de barda takılırken. Belki Eskişehir'e doğru yoldayken. Belki Caravan Tattoo'da çekim mekim yaparken... Ohoooo uzar bu liste. Ama şu var ki acil durum planım yok. Nefes al nefes ver. "Badiş yavrum, sakin ol beybisi" falan derim o kadar. Bende ki hamilelikler böyle işte naapcannn. Umarım beni örnek alıp yaptıklarımı yapmazsınız ? Sonuçta her zaman olduğu gibi hamilelikte de şımarığım ? O zaman bir kaç tavsiye; ? Hamilelikte "Yan gel yat Osman" olmayın. Ama bak bunu yapın. Yatıp durmayın. Kalkın ev falan taşıyın. Hatta 2 ev birden taşıyın. Koca kıçınızı devirip yatmak sizi miskinleştirir. Başka da işe yaramaz. Kalkın ve dans edinnnn ? Doğru söylüyorum valla dans, yürüyüş, havuz, aşk ??? Hamilelikte Son Ay bebişim ve ben bunları hala yapıyorum... Peki ya hamilelikte fiziksel aktivite nedir? Yoga falan uğraşmayın kızım. Oda oda her yeri silip süpürün, camları falan tek tek silin, koli koli eşyalar ve eşyalaaarrr yerleştirin. Aktivite nedir? Akşam için ailecek yemek yapın. Sonra oturup film izleyin. Arkadaşlarınızla buluşup rakı balık yapın. Ne bilim yada patates birada olur...   İşte hamilelikte yapılması gerekenlerin özetlenmiş hali. "He bu ne biçim olay arkadaşım sende saçmalama" diyosanız. Kalkın azıcık yürüyün bariii... Yat yat varil oldunuz hepiniz. Azıcık nefes alın. İki insan yüzü görün. Evde köss kös zaman mı geçer? 9 ay az zaman mı? Ohoooo bissürü şey yapılır. Hadi şimdilik bu kadar dağılın! Hamilelikte Son Ay, hamile kadının son ayı! Ahtung ahtung ateşle yaklaşmayın??  

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir