Eyl 1, 2016
774 İzleme
1 0

İzmir

Editör:

İzmir Selam Tatlım ?

Evetttt PİStanbul’dan ayrılıyorduk. Artık İzmirli olmaya karar verdik.

Doğumuma son 1,5 ay kala; eşya taşı, koli aç çok eğleneceğimmm ?

Neden İzmir?

Çünkü; PİStanbul artık çekilicek yer değil maalesef. 2. Çocuğumu da o pisliğin içinde büyütmek istemiyorum. Can güvenliğimiz zaten sıfır.

Peki Fatih’in işleri?

Merak etmeyin. Hava alanına yakın çok şahaneli bir yerdeyiz İzmir’de. Yani ulaşım sıkıntısı, trafuck yok? birkaç müşterimizi kaybetmeyi de maalesef huzurumuz için göze aldık.

Peki pirinç nerde doğacak?

Eğer ki bu taşınma ve yerleşme işlemlerinde @barrelcamping Varil’de yada yollarda doğurmazsam, Eskişehir’e Ramazan Bayırlı’ya uçarak gitmeyi planlıyorum. Amacım, suda (suyun içinde yahu:) huzurla normal doğumdu. Ama tabii ki biz delilere güven olmaz.

İzmir, izmir İzmirTa nmak deli kafalar 1Birden zort! Diye taşınıveririz.

“Nasıl doğum yapıcam?”

diye düşünmeyi bırak,

“Çocuğu sağlıkla doğurayım da neyse ?”

demekten başka bir söz kalmaz.

@fatihserdaroglu ve @sacdovmesi ve @caravantattoo artık İzmir faaliyetleriyle hizmetinizde…

@karenserdaroglu burada çocukluğunu hatırladı. Sabahtan akşama kadar sokakta arkadaşlarıyla koşturuyor. Kum oynuyor. Havuza giriyor. Çok acayip gibi gelmişti ilk başta ama normali buydu. PİStanbul bunuda unutturmuştu bize? …

Kısacası özlediğimiz tüm dostluğu, arkadaşlığı, egosuzluğu burada tekrar hatırladık. Öncelikle Varil ekibine bize baktıkları için sonsuz teşekkür?? Sonrasında PİStanbul’da bıraktığım yüreği güzel şahane dostlarımıza teşekkürler??

Eskişehir sen bizim herşeyimizsin?

Biz Biraz İzmir’de yaşamaya gidiyoruz. Hepinizi bekleriz. Çıkın çıkın gelin. Bu arada şu kıza da bir isim bulamadınız yahu! Diyenlere gelsin. Bulduk Varil! Şaka la şaka çok düşündük çok araştırdık ? @pekioyleolsunn bana bir şiir gönderdi ve olduda bitti maşallah.

PİA

hoşgeliyorsun annecim ❤??

Şimdilik olaylaaarrrr olaaylaarr.

Tatiliniz bitti iş başıda yaptınız.

Hadi siz çalışın yavrularım öptm…

kib baağyyy ???????‍?‍?‍???✈??®

İzmir Selam Tatlım ? Evetttt PİStanbul'dan ayrılıyorduk. Artık İzmirli olmaya karar verdik. Doğumuma son 1,5 ay kala; eşya taşı, koli aç çok eğleneceğimmm ? Neden İzmir? Çünkü; PİStanbul artık çekilicek yer değil maalesef. 2. Çocuğumu da o pisliğin içinde büyütmek istemiyorum. Can güvenliğimiz zaten sıfır. Peki Fatih'in işleri? Merak etmeyin. Hava alanına yakın çok şahaneli bir yerdeyiz İzmir'de. Yani ulaşım sıkıntısı, trafuck yok? birkaç müşterimizi kaybetmeyi de maalesef huzurumuz için göze aldık. Peki pirinç nerde doğacak? Eğer ki bu taşınma ve yerleşme işlemlerinde @barrelcamping Varil'de yada yollarda doğurmazsam, Eskişehir'e Ramazan Bayırlı'ya uçarak gitmeyi planlıyorum. Amacım, suda (suyun içinde yahu:) huzurla normal doğumdu. Ama tabii ki biz delilere güven olmaz. Birden zort! Diye taşınıveririz. "Nasıl doğum yapıcam?" diye düşünmeyi bırak, "Çocuğu sağlıkla doğurayım da neyse ?" demekten başka bir söz kalmaz. @fatihserdaroglu ve @sacdovmesi ve @caravantattoo artık İzmir faaliyetleriyle hizmetinizde... @karenserdaroglu burada çocukluğunu hatırladı. Sabahtan akşama kadar sokakta arkadaşlarıyla koşturuyor. Kum oynuyor. Havuza giriyor. Çok acayip gibi gelmişti ilk başta ama normali buydu. PİStanbul bunuda unutturmuştu bize? ... Kısacası özlediğimiz tüm dostluğu, arkadaşlığı, egosuzluğu burada tekrar hatırladık. Öncelikle Varil ekibine bize baktıkları için sonsuz teşekkür?? Sonrasında PİStanbul'da bıraktığım yüreği güzel şahane dostlarımıza teşekkürler?? Eskişehir sen bizim herşeyimizsin? Biz Biraz İzmir'de yaşamaya gidiyoruz. Hepinizi bekleriz. Çıkın çıkın gelin. Bu arada şu kıza da bir isim bulamadınız yahu! Diyenlere gelsin. Bulduk Varil! Şaka la şaka çok düşündük çok araştırdık ? @pekioyleolsunn bana bir şiir gönderdi ve olduda bitti maşallah. PİA hoşgeliyorsun annecim ❤?? Şimdilik olaylaaarrrr olaaylaarr. Tatiliniz bitti iş başıda yaptınız. Hadi siz çalışın yavrularım öptm... kib baağyyy ???????‍?‍?‍???✈??®

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir