Eki 12, 2016
817 İzleme
1 0

Pia 16 Günlük: Göbek Kordonu Düşürdük

Editör:

Pia 16 Günlük…Göbek Kordonu Düşürdük..

Bu göbek kordonu düşürme olayını anlatayım. Yanlış bi şey yapmayın diye bebişim… 🙂

Biz göbek kordonumuzu 5. Gün düşürdük. Hiç bir şey sürmedik alkolle de temizlemedik. Kısaca hemen kuruttuk. Karen’de alkolle temizleyip pomadlar sürmüştük 11. Gün düşmüştü kordonumuz.

Bazen hiç birşey yapmamak çok daha iyi.

E gelelim banyo olayına. Göbek Kordonu Düşürdük ve hemen banyolandık tabiisiii.

Banyo küveti, tası, filesi, süngeri, kovası, tarağı, şampuanı ıvırı zıvırı en az 150 tl.

Hiç birine gerek yok.

Göbek Kordonu Düşürdük, pia serdaroğlu, elif serdaroğlu göbek kordonu düşürdükPia 16 Günlük: Göbek Kordonu Düşürdükg bek kordonu d rd k deli kafalar 11 tane sünger bir yıkama süngeri birde sevdiğiniz marka şampuan ve lavobo.

Olay bu kadar basit…

Aç lavoboda sıcak suyu, daya dirseğini bak bakalım sıcaklığına… Oooohh işte annelik bu kadar kolay. Detaylara dalmaya gerek yok. Önemli olan sizin ne hissettiğiniz.

Anne olan sizsiniz, sizden daha iyi kimse anlamaz o bebeği ?

Sakin olun, hislerinize güvenin. Bebeğinizi dinleyin.

He, bunların hiç birini yapmak zorunda da değilsiniz o ayrı.

Ben tecrübeyle sabit konuşuyorum ?

Yıkayın bebekleri miss olsunlarrr. Siz de koklamalara doyamayın.

E hadi ben gittimmmm ???

 

Pia 16 Günlük...Göbek Kordonu Düşürdük.. Bu göbek kordonu düşürme olayını anlatayım. Yanlış bi şey yapmayın diye bebişim... 🙂 Biz göbek kordonumuzu 5. Gün düşürdük. Hiç bir şey sürmedik alkolle de temizlemedik. Kısaca hemen kuruttuk. Karen'de alkolle temizleyip pomadlar sürmüştük 11. Gün düşmüştü kordonumuz. Bazen hiç birşey yapmamak çok daha iyi. E gelelim banyo olayına. Göbek Kordonu Düşürdük ve hemen banyolandık tabiisiii. Banyo küveti, tası, filesi, süngeri, kovası, tarağı, şampuanı ıvırı zıvırı en az 150 tl. Hiç birine gerek yok. 1 tane sünger bir yıkama süngeri birde sevdiğiniz marka şampuan ve lavobo. Olay bu kadar basit... Aç lavoboda sıcak suyu, daya dirseğini bak bakalım sıcaklığına... Oooohh işte annelik bu kadar kolay. Detaylara dalmaya gerek yok. Önemli olan sizin ne hissettiğiniz. Anne olan sizsiniz, sizden daha iyi kimse anlamaz o bebeği ? Sakin olun, hislerinize güvenin. Bebeğinizi dinleyin. He, bunların hiç birini yapmak zorunda da değilsiniz o ayrı. Ben tecrübeyle sabit konuşuyorum ? Yıkayın bebekleri miss olsunlarrr. Siz de koklamalara doyamayın. E hadi ben gittimmmm ???  

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir