Eki 27, 2016
737 İzleme
1 0

Pia 1 Aylık Oldu

Editör:

Pia 1 aylık oldu.  1 Aylık Yaşındaaa ????? aslında dün girdi ama olsun biz anca kutluyoruz. ?

Bu “Pia bir aylık oldu” sürecimiz ailecek çok hızlı geçti.

Daha düne kadar karnımda tekmeler atan bebiş, şimdi ağzına memişi verince suratıma gülücükler saçıyor ??

Her şeyin küçüğü ayrı bir güzel. Tamam Karen’ de da dana kadar değil 26 aralıkta 5 yaşında olacak. Ama yavruşkuşum tabii kiii büyük kaldı minnakın yanında ? ama onlar bizim bebiklerimiz.

Büyümeseler, böyle halen eksik cümleler kursalar, ne renk ne sayı öğrenmeseler aslında…

Ama her şeyi öğreniyorlar ve hızla büyüyorlar ??

pia 1 aylık oldu pia 1 aylık olduPia 1 Aylık Oldupia 1 ayl k deli kafalar 1Çok şükür ki sağlıklı yavrular… Ailecek sağlığımız ve huzurumuz hiç bozulmasın ??

Pia’ya gelince çok fenaaa bağrıyo ? sanırım hamileliğin son 5 ayını Varil’de @barrelcamping geçirdiğimiz süre boyunca, bol boll müzik dinlememizden kaynaklı süpersonik kulak yırtıcı bir sese sahip kendisi ????

Ama iyi oluyor tabii… Her eve 3 deliden sonra 4. Deli de lazım ??

Deliler ailesi iftaharla sunar dımm dımmm dımmmm ??????

Pia 1 aylık oldu!

Pia 1 aylık oldu.  1 Aylık Yaşındaaa ????? aslında dün girdi ama olsun biz anca kutluyoruz. ? Bu "Pia bir aylık oldu" sürecimiz ailecek çok hızlı geçti. Daha düne kadar karnımda tekmeler atan bebiş, şimdi ağzına memişi verince suratıma gülücükler saçıyor ?? Her şeyin küçüğü ayrı bir güzel. Tamam Karen' de da dana kadar değil 26 aralıkta 5 yaşında olacak. Ama yavruşkuşum tabii kiii büyük kaldı minnakın yanında ? ama onlar bizim bebiklerimiz. Büyümeseler, böyle halen eksik cümleler kursalar, ne renk ne sayı öğrenmeseler aslında... Ama her şeyi öğreniyorlar ve hızla büyüyorlar ?? Çok şükür ki sağlıklı yavrular... Ailecek sağlığımız ve huzurumuz hiç bozulmasın ?? Pia'ya gelince çok fenaaa bağrıyo ? sanırım hamileliğin son 5 ayını Varil'de @barrelcamping geçirdiğimiz süre boyunca, bol boll müzik dinlememizden kaynaklı süpersonik kulak yırtıcı bir sese sahip kendisi ???? Ama iyi oluyor tabii... Her eve 3 deliden sonra 4. Deli de lazım ?? Deliler ailesi iftaharla sunar dımm dımmm dımmmm ?????? Pia 1 aylık oldu!

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir