Oca 1, 2017
815 İzleme
1 0

Mutlu Yıllar, Hoş Geldin 2017

Editör:

Geldi 2017

Musmutlu merhaba desek keşke her yıla…

Umut dolu hayaller kurmaya devam edebilsek…

Ama artık bütün umudumuz “evlatları kurtarmak” adlı hayallere bağlı. Biz büyüdük. Evlendik. Çocuklarımız oldu. Şimdi sıra onları en iyi şekilde, sağlıkla büyütmekte asıl mesele.

Ama nasıl? İşte bu soruya milyon tane cevap verebilirim. Önemli olan hayatın içinde ki planlamalarımızı A-B-C…-Z olarak yapabilmek. Tek bir umuda bağlanmamak. Sürekli yenilerini düşünmek. Çıkış planlarını aile meclisinde boll boll tartışmak. Her şey çok önemli.

Konuşmak, konuşabilmek, konuştuğunu anlamak… Evlatlarımızın bu hayattan yara almadan çıkmalarını sağlayacak planları yapmaya devam ediyoruz.

2017 çok çokkk değişik gel lütfen.

Bizim hala umudumuz var. ??

2017 2017Mutlu Yıllar, Hoş Geldin 2017yeni y l deli kafalar 1Benim huzurum işte tam bu halının ortasında.

Ve ben nereye gidersem huzurlarım yanımda ??

Geldi 2017... Musmutlu merhaba desek keşke her yıla... Umut dolu hayaller kurmaya devam edebilsek... Ama artık bütün umudumuz "evlatları kurtarmak" adlı hayallere bağlı. Biz büyüdük. Evlendik. Çocuklarımız oldu. Şimdi sıra onları en iyi şekilde, sağlıkla büyütmekte asıl mesele. Ama nasıl? İşte bu soruya milyon tane cevap verebilirim. Önemli olan hayatın içinde ki planlamalarımızı A-B-C...-Z olarak yapabilmek. Tek bir umuda bağlanmamak. Sürekli yenilerini düşünmek. Çıkış planlarını aile meclisinde boll boll tartışmak. Her şey çok önemli. Konuşmak, konuşabilmek, konuştuğunu anlamak... Evlatlarımızın bu hayattan yara almadan çıkmalarını sağlayacak planları yapmaya devam ediyoruz. 2017 çok çokkk değişik gel lütfen. Bizim hala umudumuz var. ?? Benim huzurum işte tam bu halının ortasında. Ve ben nereye gidersem huzurlarım yanımda ??

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir