Nis 30, 2017
809 İzleme
1 0

Kilo Vermek

Editör:

Kilo vermek olayı… 107 kiloyla doğuma girdim. Zaten 90 kiloyla hamile kalmıştım. Hep tombiştim.

Elif Serdaroğlu, Kilo vermek kilo vermekKilo VermekWhatsApp Image 2017 04 11 at 23Hatta o kadar kendimi bildim bileli tombiştim ki; nikahtan sonra evimizin kapısından geçerken ben Fatih’i kucağıma aldım ??

En son 70 li kiloları orta okulda falan görmüşümdür her halde… Dedim; “bu böyle gitmez!”

Şimdi hızla ama sağlıkla kilo vermenin keyfini çıkarıyorum ? ama henüz spora başlayıp sıkılaşmaya başlayamadım. Sebebi belli;

iki bebek…   Spor salonu biraz zor. Tabii ki şimdilik… Ama evde spor tabii ki yapılıyor. ? Yavaş yavaş yaza kadar  bu olaya devam edip, birde sıkılaşırsammmm ???

Neyse yakında uzun uzun anlatırım artık herkese…

Askerlik anısı gibi ?

 

O zamannnnn yaşasın yepisyeni Elişşş ? Kilo vermek kilo vermekKilo Vermekkilo vermek deli kafalar 1

 

Kilo vermek olayı... 107 kiloyla doğuma girdim. Zaten 90 kiloyla hamile kalmıştım. Hep tombiştim. Hatta o kadar kendimi bildim bileli tombiştim ki; nikahtan sonra evimizin kapısından geçerken ben Fatih'i kucağıma aldım ?? En son 70 li kiloları orta okulda falan görmüşümdür her halde... Dedim; "bu böyle gitmez!" Şimdi hızla ama sağlıkla kilo vermenin keyfini çıkarıyorum ? ama henüz spora başlayıp sıkılaşmaya başlayamadım. Sebebi belli; iki bebek...   Spor salonu biraz zor. Tabii ki şimdilik... Ama evde spor tabii ki yapılıyor. ? Yavaş yavaş yaza kadar  bu olaya devam edip, birde sıkılaşırsammmm ??? Neyse yakında uzun uzun anlatırım artık herkese... Askerlik anısı gibi ?   O zamannnnn yaşasın yepisyeni Elişşş ?   

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir