May 15, 2017
4483 İzleme
205 49

-RARA-

Editör:

Rara şahane bir senarist, Harika Web uzmanı, muhteşemliği bir dost.
Rara’ya dedim ki atla gel Kuşadası’na. Hem sohbet, muhabbet hem de kafamda deli ? projeler var bunlara bir bakalım ?

Lan! Rara Herifi
Bizim aile dostluklarımız bir hayli fazla. Sürekli görüşürüz. Yemekler yer, rakılar içer bolca muhabbet ederiz.
Aradığımızda yanımıza bızzt! Diye uçarak gelebilen dostlarımız çok ??
Tabiisi aynı şekilde onlarında ihtiyacı olduğunda bizde bızzt! Hemencecik yanlarına gideriz.
Bu dostlarımızla genelde en az 20 yıllık geçmişimiz var. E hal böyle olunca paylaşımlar ve ağız dolusu gülmelerimiz de çok fazla.
Rara yani Ragıp onlardan biri. Kendisi Fatih’in arkadaşı olarak girdi hayatıma. 15 yıl önce tanıdım o’nu. Tanıdığım gibi hemen sevmedim tabii ? değişik bi adamdı kendisi. O zamanlar yurtta henüz yaygınlaşan güvenlik kamerası ? işi yapıyordu. Ben de 18 bilemedin 19 yaşımdayım ? Tanıştıktan sonraları gece bar muhabbetlerinde o zamanlar Eskişehir’in ilk estiren, piyasanın olduğu barda takılıyorduk. 6:45 Bar

rara-Ragıp Balcı-Korsan Meddah -RARA-IMG 4787 1Bar sohbetlerinde hep ortak arkadaşlık olduğu için sürekli aynı masada yemeler, İçmeler devam etti. Ama Rara‘yı tanıdıkça kalbinde ki saflığı gördüm. O kadar büyük bir kalbi vardı ki ve o kadar saftı ki kendisi sırf bu yüzden milyon tane kazık yedi.
Akıllandı mı? Yok halen aynı ?
Rara şahane bir senarist, Harika Web uzmanı, muhteşemliği bir dost.
Rara‘ya dedim ki atla gel Kuşadası’na. Hem sohbet, muhabbet hem de kafamda deli ? projeler var bunlara bir bakalım ?
Hoppp atladı geldi.
Çöktük rakı masamıza, başladık anlatmaya. Çakır gözlerinin içi güldü ?
Çok mutlu oldu yeni projeyi duyunca. Hadi hemen hayata geçirelim deyip başladık beyin fırtınalarına. 3 gecenin sonunda adım attık. Hemen ilk yapılacakları tak tak! Hallettik. Sonra 5 günün sonunda Rara İstanbul’a döndü. Giderken de dedik ki 10 gün sonra tekrar buluşalım. Bu 10 günde herkes özel işlerini bitirsin. Sonrasında sadece bu iş için 1 hafta gece gündüz çalışalım.
Oooo tamam
Tabii tabii
Evet evet kesinlikler falan havada uçuşuyor. Hepimiz de bir heyecan, içimiz kıpır kıpır.
Herkes işlerini hallettikten sonra buluşma zamanı geldiiii… geldi de Rara gelirken ben PC’mi getireyim “ufak” bir işim var. Dedi. Biz de aaa getir yaaa halledersin burada. Dedik.
Peki n oldu?
Ne olabilir ki?
Herif zaten kalacak bende 5 gün. O kadar zaman ayırmışız kendimize. Bir de bende 2 çocuk var biri memede!
Şöyle ki Rara bebişim yine kıramadı birilerini. 1 günlük iş oldu 4 gün. Adam uyumadı o derece çalıştı.
İyi tamam o iş oldu da çok da güzel oldu ✅

Lan! Rara herifi sen beni dinlemiyor musun be adam! İki çocuk diyorum. Biri memeden inmiyor diyorum. Ayrıca yemek yapıp sofra kurup sofra kaldırıyorum diyorum. Kısaca azzzz zamanım var oğlum benim.
Yap lannnn benim işimi!
Yapppppp!
Yappp dedimmmm!
Pis Rara, Bok Rara
Seni seviyorum diye ızdırap çektirme bana!
Çalış Lan Rara Herifi
Benim için de uyuma 4 gün.
??

Lan! Rara Herifi Bizim aile dostluklarımız bir hayli fazla. Sürekli görüşürüz. Yemekler yer, rakılar içer bolca muhabbet ederiz. Aradığımızda yanımıza bızzt! Diye uçarak gelebilen dostlarımız çok ?? Tabiisi aynı şekilde onlarında ihtiyacı olduğunda bizde bızzt! Hemencecik yanlarına gideriz. Bu dostlarımızla genelde en az 20 yıllık geçmişimiz var. E hal böyle olunca paylaşımlar ve ağız dolusu gülmelerimiz de çok fazla. Rara yani Ragıp onlardan biri. Kendisi Fatih'in arkadaşı olarak girdi hayatıma. 15 yıl önce tanıdım o'nu. Tanıdığım gibi hemen sevmedim tabii ? değişik bi adamdı kendisi. O zamanlar yurtta henüz yaygınlaşan güvenlik kamerası ? işi yapıyordu. Ben de 18 bilemedin 19 yaşımdayım ? Tanıştıktan sonraları gece bar muhabbetlerinde o zamanlar Eskişehir'in ilk estiren, piyasanın olduğu barda takılıyorduk. 6:45 Bar Bar sohbetlerinde hep ortak arkadaşlık olduğu için sürekli aynı masada yemeler, İçmeler devam etti. Ama Rara'yı tanıdıkça kalbinde ki saflığı gördüm. O kadar büyük bir kalbi vardı ki ve o kadar saftı ki kendisi sırf bu yüzden milyon tane kazık yedi. Akıllandı mı? Yok halen aynı ? Rara şahane bir senarist, Harika Web uzmanı, muhteşemliği bir dost. Rara'ya dedim ki atla gel Kuşadası'na. Hem sohbet, muhabbet hem de kafamda deli ? projeler var bunlara bir bakalım ? Hoppp atladı geldi. Çöktük rakı masamıza, başladık anlatmaya. Çakır gözlerinin içi güldü ? Çok mutlu oldu yeni projeyi duyunca. Hadi hemen hayata geçirelim deyip başladık beyin fırtınalarına. 3 gecenin sonunda adım attık. Hemen ilk yapılacakları tak tak! Hallettik. Sonra 5 günün sonunda Rara İstanbul'a döndü. Giderken de dedik ki 10 gün sonra tekrar buluşalım. Bu 10 günde herkes özel işlerini bitirsin. Sonrasında sadece bu iş için 1 hafta gece gündüz çalışalım. Oooo tamam Tabii tabii Evet evet kesinlikler falan havada uçuşuyor. Hepimiz de bir heyecan, içimiz kıpır kıpır. Herkes işlerini hallettikten sonra buluşma zamanı geldiiii... geldi de Rara gelirken ben PC'mi getireyim "ufak" bir işim var. Dedi. Biz de aaa getir yaaa halledersin burada. Dedik. Peki n oldu? Ne olabilir ki? Herif zaten kalacak bende 5 gün. O kadar zaman ayırmışız kendimize. Bir de bende 2 çocuk var biri memede! Şöyle ki Rara bebişim yine kıramadı birilerini. 1 günlük iş oldu 4 gün. Adam uyumadı o derece çalıştı. İyi tamam o iş oldu da çok da güzel oldu ✅ Lan! Rara herifi sen beni dinlemiyor musun be adam! İki çocuk diyorum. Biri memeden inmiyor diyorum. Ayrıca yemek yapıp sofra kurup sofra kaldırıyorum diyorum. Kısaca azzzz zamanım var oğlum benim. Yap lannnn benim işimi! Yapppppp! Yappp dedimmmm! Pis Rara, Bok Rara Seni seviyorum diye ızdırap çektirme bana! Çalış Lan Rara Herifi Benim için de uyuma 4 gün. ??

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0
kategori:
Deli Kafalar · öylesine

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir