May 16, 2017
4594 İzleme
49 11

Bebek varsa giyer çıkarsın. Bi şey olmaz :)

Editör:

16Küçük ayıcığımla dağ bayır gezebiliyorum. Kendisi henüz bir bebek. Ama engel değil hiçbir şeye. Engeli sen yaratıyorsun!

“Bebek her yere gider mi?”

“Gider abicim. Sıkıntı yok. Sen kafanda çöz her şeyi. Doğurdum diye havaya girme. O da büyüyecek kocaman insan olacak. Gelir senle her yere. Taşırsın. Nasıl doğurdun. Taşırsın da…”

“Ya, bebek öyle talınır mı?”

“Bebek gibi değil çanta gibi düşün. (-bu kötü bi şey değil. Korkma ya. Senin çocuğun…)”

Çanta niyetine taşı. Taşırsın. 🙂 Bak bana, ilk bakışta Kadıköy’de gezen turistler gibi görünüyoruz. Sırt çantalarını önlerine asıp sarılan turistler gibi ?

Bodrum’a gittiğimiz gün barda bir güzel dans ettik mesela.

” Vay arkadaş olmaz!” dersen gülerim sana. Bal gibi olur.  Yıllardır oldu valla 🙂 Hala da oluyor. Bak da öğren…

bebek bebekBebek varsa giyer çıkarsın. Bi şey olmaz :)Kucuk ayicik 1Biz dans ettik, müzik dinledik. Pia kucağımda uyuyordu miss gibi. Aynen bu fotoğrafta olduğu gibiydi. Hep öyle…

Bu fotoda da meme emiyor kendisi ? hazır açık büfeden takılıyor. Kendini engelleme. Çocuk sana engel değil şekerim. Senin hayatının bir parçası.

Kısaca bebeği giy çık.

Hem bebiş huzurdan mutluluk saçıyor. Hem de anne iki eli boş ağırlık yok miss gibi takılıyor.

 

@tunikocom @nekoslings iyi ki var bence …

?? iki kızımı da bu şekilde büyüttüğüm için şanslıyım.

 

#bebeginigiyenlerkulubu #wrap #sling #xantosretro #kangaroo #babylife #babyfashion #goodtimes @piaserdaroglu

16Küçük ayıcığımla dağ bayır gezebiliyorum. Kendisi henüz bir bebek. Ama engel değil hiçbir şeye. Engeli sen yaratıyorsun! "Bebek her yere gider mi?" "Gider abicim. Sıkıntı yok. Sen kafanda çöz her şeyi. Doğurdum diye havaya girme. O da büyüyecek kocaman insan olacak. Gelir senle her yere. Taşırsın. Nasıl doğurdun. Taşırsın da..." "Ya, bebek öyle talınır mı?" "Bebek gibi değil çanta gibi düşün. (-bu kötü bi şey değil. Korkma ya. Senin çocuğun...)" Çanta niyetine taşı. Taşırsın. 🙂 Bak bana, ilk bakışta Kadıköy'de gezen turistler gibi görünüyoruz. Sırt çantalarını önlerine asıp sarılan turistler gibi ? Bodrum'a gittiğimiz gün barda bir güzel dans ettik mesela. " Vay arkadaş olmaz!" dersen gülerim sana. Bal gibi olur.  Yıllardır oldu valla 🙂 Hala da oluyor. Bak da öğren... Biz dans ettik, müzik dinledik. Pia kucağımda uyuyordu miss gibi. Aynen bu fotoğrafta olduğu gibiydi. Hep öyle... Bu fotoda da meme emiyor kendisi ? hazır açık büfeden takılıyor. Kendini engelleme. Çocuk sana engel değil şekerim. Senin hayatının bir parçası. Kısaca bebeği giy çık. Hem bebiş huzurdan mutluluk saçıyor. Hem de anne iki eli boş ağırlık yok miss gibi takılıyor.   @tunikocom @nekoslings iyi ki var bence ... ?? iki kızımı da bu şekilde büyüttüğüm için şanslıyım.   #bebeginigiyenlerkulubu #wrap #sling #xantosretro #kangaroo #babylife #babyfashion #goodtimes @piaserdaroglu

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0

İçin Yorumlar Bebek varsa giyer çıkarsın. Bi şey olmaz :)

  • Paylaşım için çoook tesekkurler tesadüfen gördüm 🙂 güle güle giyin bebeğinizi

    tuniko.com 12 Ağustos 2017 16:44 Cevapla

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir