May 20, 2017
5484 İzleme
2 0

Eskişehir Kanlıkavak Parkı

Editör:

Eskişehir Kanlıkavak Parkı,

Bu sabah Eskişehir de baba evinde uyandık kızlarımla. Çünkü Badiş İstanbul’da dövme yapıyordu bizde Eskişehir e kaçamak yapmıştık.
Sabah bir kalktık hava miss. Babam dedi ki hadi kahvaltıya Kanlıkavak’a gidelim.
Kanlıkavak, Eskişehir’in en eski piknik ve dinlenme alanı. Adı neden Kanlıkavak? 

Efsanelere göre; kavuşamayan sevgililerin buradaki bir kavağa kendilerini asarak ölmeleriymiş. Ama başka bir efsanede; bu parktan geçen Porsuk çayı içinde bir canavar yaşıyormuş ve yaklaşan çocukları kapıp yediği için parka bu ad verilmiş.miş…


Efsaneler bitmez. Ama ben şu an 33 yaşımdayım ve ben bildim bileli Kanlıkavak var. Miss gibi ağaçlar ? hem de türlü türlü, çam, salkım söğüt, kavak,erik… Ayrıca hiç bir zaman canavar tarafından ısırılanı görmedim hatta canavar da görmedim. Ama çekirdek çıtlayanını, şarap içenini, top koşturanını, öpüşenini çoookk gördüm ?


Babam Kanlıkavak deyince heyecanlandım.

“Hemen hazırlanıyoruz babam” dedim.

Ama biraz fazla hızlı hazırlanmışım ki; Pia’nın altını almışım ama Karen’in pijamasını üstünden almamışım ? tabii Elif bunu YouTube kanalı için çekimlere başladığında anca fark etti ???

Yani iki çocukla tam anne olamayabiliyor insan ?

amannnn zaten öyle bir kaygım yokta işte aklıma geldi yazayım dedim.

Yoksa çıksın pijamayla allaaa alaaa şimdi siz videoyu izlerken laf edersiniz diye önceden anlatayım olayı dedimdiydi ?


Çocuklarla pikniğe gitmenin en güzel yanı bence bu işte. Özgürlük ?? annede , babada, çocuklarda pislensinler yemekleri döke saça yesinler ki masa dibinde dolaşan güvercinler ve serçeler de nasiplensin ??

kanlıkavak, kanlıkavak parkı eskişehir kanlıkavakEskişehir Kanlıkavak Parkıdeli kafalar kanl kavak park eski ehir 1 1

Benimkiler bugün çok eğlenip bol oksijen aldılar. Pia elektriğini de attı. Karen zaten her daim cıbıltoş?


N yapsaydım? Pikniğe bebek arabasıyla gidip çocuğu çime mi oturtmasaydım? Çimi kopartıp ağzına sokmasınımı engelleseydim? Pijaması kirlenmesin diye koşturtmasamıydım? Ne yapsaydım?


Ohhh bildiğimi yaptım. Çok da güzel yaptım.

Ne de güzel yapıyorum valla elime sağlık. Ne de güzel bakıyorum iki çocuğa ayyy auram dağılsın ???

Hadiiiiii anlatıcam daha o çocuklara nasıl bakıcaksınız…

şimdilik dağılıp gidiniz. ?

Ben gidiyom…

Eskişehir Kanlıkavak Parkı, Bu sabah Eskişehir de baba evinde uyandık kızlarımla. Çünkü Badiş İstanbul'da dövme yapıyordu bizde Eskişehir e kaçamak yapmıştık. Sabah bir kalktık hava miss. Babam dedi ki hadi kahvaltıya Kanlıkavak'a gidelim. Kanlıkavak, Eskişehir'in en eski piknik ve dinlenme alanı. Adı neden Kanlıkavak?  Efsanelere göre; kavuşamayan sevgililerin buradaki bir kavağa kendilerini asarak ölmeleriymiş. Ama başka bir efsanede; bu parktan geçen Porsuk çayı içinde bir canavar yaşıyormuş ve yaklaşan çocukları kapıp yediği için parka bu ad verilmiş.miş... Efsaneler bitmez. Ama ben şu an 33 yaşımdayım ve ben bildim bileli Kanlıkavak var. Miss gibi ağaçlar ? hem de türlü türlü, çam, salkım söğüt, kavak,erik... Ayrıca hiç bir zaman canavar tarafından ısırılanı görmedim hatta canavar da görmedim. Ama çekirdek çıtlayanını, şarap içenini, top koşturanını, öpüşenini çoookk gördüm ? Babam Kanlıkavak deyince heyecanlandım. "Hemen hazırlanıyoruz babam" dedim. Ama biraz fazla hızlı hazırlanmışım ki; Pia'nın altını almışım ama Karen'in pijamasını üstünden almamışım ? tabii Elif bunu YouTube kanalı için çekimlere başladığında anca fark etti ??? Yani iki çocukla tam anne olamayabiliyor insan ? amannnn zaten öyle bir kaygım yokta işte aklıma geldi yazayım dedim. Yoksa çıksın pijamayla allaaa alaaa şimdi siz videoyu izlerken laf edersiniz diye önceden anlatayım olayı dedimdiydi ? Çocuklarla pikniğe gitmenin en güzel yanı bence bu işte. Özgürlük ?? annede , babada, çocuklarda pislensinler yemekleri döke saça yesinler ki masa dibinde dolaşan güvercinler ve serçeler de nasiplensin ?? Benimkiler bugün çok eğlenip bol oksijen aldılar. Pia elektriğini de attı. Karen zaten her daim cıbıltoş? N yapsaydım? Pikniğe bebek arabasıyla gidip çocuğu çime mi oturtmasaydım? Çimi kopartıp ağzına sokmasınımı engelleseydim? Pijaması kirlenmesin diye koşturtmasamıydım? Ne yapsaydım? Ohhh bildiğimi yaptım. Çok da güzel yaptım. Ne de güzel yapıyorum valla elime sağlık. Ne de güzel bakıyorum iki çocuğa ayyy auram dağılsın ??? Hadiiiiii anlatıcam daha o çocuklara nasıl bakıcaksınız... şimdilik dağılıp gidiniz. ? Ben gidiyom...

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0
kategori:
ailem · Deli Kafalar · karen · Pia

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir