Haz 12, 2017
877 İzleme
2 0

Long Live Rock!

Editör:

Long Live Rock!

Girdiğimiz her mekanda eğlenmek zorundayız sanki. Bi kere de eğlenmeyin arkadaş. Ama yoook, illa bi taşkınlık yapacağız.

Eee bu bloğa boşuna Delikafalar ismini vermedik.

Elbet bi arızamız var. Ama bizim arızalar tahta eksiğinden meydana gelmiyor. Biraz fazla çalışıyor beyin. Öyle olunca da, en küçük fırsatı bile değerlendiriyoruz.

rock Long Live Rock!Deli kafalar rock 1

Norveç’e dövme yapmaya gitmiştim. Ee tabi tüm Delikafalar aile üyeleri de orada benimleydi. İşten güçten vakit buldukça, soğuk Norveç sokaklarında gezmek yerine, çoluk çocuk AVM lere dalıyorduk. Her Alış veriş merkezinde satılan ilginç ürünleri, kostümleri denemek gibi bir huyumuz var. Dışarıdan bakıldığında son derece salakça gözüktüğümüze eminim. Ama sanırım hep beraberken çok eğleniyoruz. Şimdi de Rock’çı olduk 🙂

Deli olmak güzel bir şey.

Akıllı bir dünya bize göre değil.

 

Long Live Rock! Girdiğimiz her mekanda eğlenmek zorundayız sanki. Bi kere de eğlenmeyin arkadaş. Ama yoook, illa bi taşkınlık yapacağız. Eee bu bloğa boşuna Delikafalar ismini vermedik. Elbet bi arızamız var. Ama bizim arızalar tahta eksiğinden meydana gelmiyor. Biraz fazla çalışıyor beyin. Öyle olunca da, en küçük fırsatı bile değerlendiriyoruz. Norveç’e dövme yapmaya gitmiştim. Ee tabi tüm Delikafalar aile üyeleri de orada benimleydi. İşten güçten vakit buldukça, soğuk Norveç sokaklarında gezmek yerine, çoluk çocuk AVM lere dalıyorduk. Her Alış veriş merkezinde satılan ilginç ürünleri, kostümleri denemek gibi bir huyumuz var. Dışarıdan bakıldığında son derece salakça gözüktüğümüze eminim. Ama sanırım hep beraberken çok eğleniyoruz. Şimdi de Rock'çı olduk 🙂 Deli olmak güzel bir şey. Akıllı bir dünya bize göre değil.  

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0
kategori:
ailem · Deli Kafalar · Fatih · karen

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir