Haz 12, 2017
1223 İzleme
1 1

Osuruklu Baba

Editör:

Hepiniz gibi osuruyorum. Evet, doğrudur. Osuruklu babayım ben 🙂

Osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur diye bi ata sözü vardır. Oysa biz Türk olduğumuzdan, boktan ve osuruktan muhabbeti pek severiz.

Kızımız Karen; tam bi youtube manyağı. Gerçi hangi çocuk youtube sevmiyor ki.  Özellikle yabancı çocuk youtuber izleyip, ‘hi guys’ deyip duruyor.

Geçen gün tuttum elinden ve dedim ki;

“Hadi ben sana kamera kurayım da, sende nasıl oyun hamuru ile oynanır ve barbi bebeklerine nasıl hamurdan etek yapılır göster bakalım.”

Oooo havalara uçtu tabi, hemen yapalım babacımlar. Flanlar filanlar…

Gopro Hero 4 Black Edition kamerayı time lapse modunda kurdum.  Iphone 7plus telefonumu da normal kamera çekimi modunda tripota oturttum. Her şey güzel… Başladı kayıt. Bi içeri bi dışarı çıktım falan. Bir süre sonra tabi ben çekimi falan unuttum. 🙂

Karen kendi başına takılıyor, Pia’da hemen ilerisinde mama sandalyesinde önüne konulmuş salatalıklarla diş etlerini kaşıyor.

Baktım ki, sandalyenin dibi baya yiyecek çöplüğü olmuş. Temizleyeyim dedim ve eğildim.

O sırada Karen’in kamera çekimi devam ediyor.

Ben iki büklüm temizlik yaparken benim götten bi gaz çıksın!..

osuruk osurukOsuruklu BabaDeli Kafalar Osuruklu Baba 1

O ne? Kızın youtuber olma hayali bi osurukla yerle bir.

Ah ben ne bok yedim!

Ulan şu deliğine bi sahip çıkamadın Baaadişşşş!..

Bildiğin Karen’in oyun hamuru videosunu trollemiş oldum.

Yazıklar olsun pislik babaya.

Osuruklu baba mı olur?

Bir de iyi örnek olacak mış mış mış…

 

 

Hepiniz gibi osuruyorum. Evet, doğrudur. Osuruklu babayım ben 🙂 Osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur diye bi ata sözü vardır. Oysa biz Türk olduğumuzdan, boktan ve osuruktan muhabbeti pek severiz. Kızımız Karen; tam bi youtube manyağı. Gerçi hangi çocuk youtube sevmiyor ki.  Özellikle yabancı çocuk youtuber izleyip, ‘hi guys’ deyip duruyor. Geçen gün tuttum elinden ve dedim ki; "Hadi ben sana kamera kurayım da, sende nasıl oyun hamuru ile oynanır ve barbi bebeklerine nasıl hamurdan etek yapılır göster bakalım." Oooo havalara uçtu tabi, hemen yapalım babacımlar. Flanlar filanlar... Gopro Hero 4 Black Edition kamerayı time lapse modunda kurdum.  Iphone 7plus telefonumu da normal kamera çekimi modunda tripota oturttum. Her şey güzel... Başladı kayıt. Bi içeri bi dışarı çıktım falan. Bir süre sonra tabi ben çekimi falan unuttum. 🙂 Karen kendi başına takılıyor, Pia’da hemen ilerisinde mama sandalyesinde önüne konulmuş salatalıklarla diş etlerini kaşıyor. Baktım ki, sandalyenin dibi baya yiyecek çöplüğü olmuş. Temizleyeyim dedim ve eğildim. O sırada Karen’in kamera çekimi devam ediyor. Ben iki büklüm temizlik yaparken benim götten bi gaz çıksın!.. O ne? Kızın youtuber olma hayali bi osurukla yerle bir. Ah ben ne bok yedim! Ulan şu deliğine bi sahip çıkamadın Baaadişşşş!.. Bildiğin Karen’in oyun hamuru videosunu trollemiş oldum. Yazıklar olsun pislik babaya. Osuruklu baba mı olur? Bir de iyi örnek olacak mış mış mış…    

Ne kadar beğenilmiş?

Ne kadar beğendin? Mutlaka söyle bize. Hadi aşağıdaki yıldızlara tıkla...

User Rating: Be the first one !
0
kategori:
ailem · Deli Kafalar · Fatih · karen

İnceleme Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir